Farklı m2'lerde zengin mimari çeşitleriyle üretim imkanımız olduğunu unutmayın!

Batıkent Mh. Vehbi Dinçerler Cd. No: 26/A Şehitkamil / Gaziantep
Bize Ulaşın: +90 535 520 31 57

Hakkımızda

GÜVENEVLER ÇELİK EV

17 Yıllık Tecrübe Güvenevler Yapı Sektöründe 17 yılı aşkın deneyim ve birikim ile Gaziantep'te faaliyet gösteren Güvenevler Yapı , çelik yapı sektöründe gerek montaj kabiliyeti gerekse üretim kapasitesi ile liderlik yolunda ilerleyen üretici bir kuruluştur.
Türkiye ve dünyada yüksek teknolojili ürünlerde yapan firmamız kalite standartlarına (TSE-DIN-AISEC ) uygun prefabrik yapılar, çelik konstrüksiyon (çelik villa, çelik ev), çelik yapılar ve yaşam konteynerlerı üretmektedir. Depreme dayanıklı, ısı ve ses izolasyonu yüksek, hava ve iklim koşullarına uygun olarak Aksaray fabrikamızda ileri teknolojili makinalarımızda kalite standartlarına uygun üretim gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz ürün ve yapıya göre üretim süresi değişmekle birlikte, ihtiyacınız olan tüm çelik villa, prefabrik ev, konteyner ve diğer çelik yapılar için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Tamamlanan Proje

0

YILLIK TECRÜBE

0

Müşteri memnuniyeti

0 %

KALİTE BELGESİ

0

Ev, Konut, Villa, Bungalov, İşyeri, Tiny House, Çekme Karavan İhtiyacınız mı Var? Bize Danışmadan Karar Vermeyiniz

Güvenevler Yapı Sistemleri, yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir
BATIKENT MH. VEHBİ DİNÇERLER CD. NO: 26/A ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
+90 535 520 31 57
info@guvenevler.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

© 2023 Güvenevler Çelik Yapı Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım | VARAJANS