Farklı m2'lerde zengin mimari çeşitleriyle üretim imkanımız olduğunu unutmayın!

Batıkent Mh. Vehbi Dinçerler Cd. No: 26/A Şehitkamil / Gaziantep
Bize Ulaşın: +90 535 520 31 57

VİZYON & MİSYON

Vizyon & Misyon

VİZYONUMUZ
Mimari ve teknolojiden üst düzeyde yararlanarak, günümüzün en son trendleri ile donatılmıs, temeli insana ve dogaya saygı olan bir yasam tarzı olusturmak. Ülkemizde gösterdigimiz basarılara, yurt dısı projelerimizle yenilerini ekleyip küresel bir marka haline gelerek sadece lider degil, öncü olmak.

MİSYONUMUZ
Kalite ve bilgi birikimimizle tüm müsterilerimizin beklentilerini kosulsuz karsılamak ve onların memnuniyetini her seyin üstünde tutarak, “Güven, Kalite, Hizmet” degerlerimizin, tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasını saglamak. Temel Değerlerimiz Tekcanlar Yapı olarak biz; faaliyet gösterdigimiz tüm alanlarda, yaptıgımız isi en iyi sekilde, uluslararası standartlara ve Türkiye’de belirtilen mevzuatlara uygun, eksiksiz hayata geçirmekle, örnek ve öncü olmakla yükümlüyüz. Çalısmalarımıza bu temel yaklasımla baslıyor ve bu anlayıstan taviz vermeden projelerimizi tamamlıyoruz. Güven, Kalite, Hizmet; deneyimimizin en dogal sonucu olarak yapısal hayatımızı sürdürmeye ilk günkü heyecanla devam etmekteyiz….

Ev, Konut, Villa, Bungalov, İşyeri, Tiny House, Çekme Karavan İhtiyacınız mı Var? Bize Danışmadan Karar Vermeyiniz

Güvenevler Yapı Sistemleri, yüksek kalite standartlarında prefabrik yapılar, konteynerler ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmektedir
BATIKENT MH. VEHBİ DİNÇERLER CD. NO: 26/A ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP
+90 535 520 31 57
info@guvenevler.com

SUBCRIBE TO OUR NEWSLETTER

Sed dignissim interdum rhoncus. Nam egestas porttitor gravida. Aliquam varius eget velit vel malesuada. Nulla quis nisi semper, venenatis dui eu, posuere ligula.

© 2023 Güvenevler Çelik Yapı Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım | VARAJANS